Front Page

www.krkonosepensionkneifel.cz

Rodinný pension, celoroční ubytování

Rodinný pension nabízí ubytování v netradičně řešených pokojích s vlastní sprchou a WC. Příjemné posezení zajištěno v restauraci s možností celodenního stravování nebo polopenze. Parkoviště před pensionem, lyžařské vleky a běžecké tratě v místě. V létě ideální možnosti pro pěší výlety a cykloturistiku.

Reference

Co o nás napsali naši klienti

Velmi příjemná restaurace, která předčila mé očekávání. Dobré jídlo za slušné ceny, dostatečná nabídka jak z denního menu, tak stálých jídel a dá se najíst i zdravě. Kladně hodnotím také obě milé a ochotné servírky.

Martina Žáčková

Dnes jsme se zastavili a byli jsme moc spokojeni. Velký výběr jídel za přijatelné ceny a hlavně velmi chutné. K tomu jako bonus příjemná obsluha, která nešetřila úsměvem

Stanislav Šábl

Pension Kneifel
Ubytování Krkonoše

Netradičně řešené pokoje se sociálním zázemím. Restaurace s celodenním stravováním. Každé ráno se podává kontinentální snídaně.Netradičně řešené pokoje se sociálním zázemím. Restaurace s celodenním stravováním. Každé ráno se podává kontinentální snídaně.


Vleky, běžkařské tratě a ski areály v místě. V létě ideální možnosti pro cyklotoulky a turistiku.Vleky, běžkařské tratě a ski areály v místě. V létě ideální možnosti pro cyklotoulky a turistiku.

Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň, TV, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a některé pokoje mají balkon.Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň, TV, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a některé pokoje mají balkon.